O Nas

Niepubliczny Żłobek „Mali Pasjonaci” jest miejscem zapewniającym dzieciom opiekę, edukację i bezpieczeństwo. Dbamy o harmonijny rozwój dziecka, tworzymy warunki do indywidualnego rozwoju oraz urzeczywistniania jego potencjalnych możliwości poprzez pobudzanie w dziecku wszystkich sfer osobowości. Wykwalifikowana i zaangażowana kadra wspiera dzieci w podejmowaniu działań twórczych i osiąganiu praktycznych umiejętności przez odpowiednią organizację procesu edukacyjnego. Respektujemy fakt, że dziecko jest indywidualnością, ma prawo rozwijać się we właściwym dla siebie tempie.

Żłobek Mali Pasjonaci

• Zapewnia opiekę wykwalifikowanej kadry i opiekę pielęgniarki
  • Dostępny jest także dla dzieci z niepełnosprawnościami lub dysfunkcjami wieku rozwojowego.
  • Zatrudnia specjalistów są m.in.: neurologopeda, psycholog, fizjoterapeuta, terapeuta integracji sensorycznej
  • Wspomaga rozwój dziecka w przyjaznym, bezpiecznym i zdrowym środowisku
  • Dba o harmonijny rozwój dziecka poprzez stworzenie warunków pobudzających wszystkie sfery rozwoju

CO NAS WYRÓŻNIA:

• Długie godziny otwarcia placówki (6.00-18.00, zgodnie z ustawą o Opiece nad dziećmi do lat 3 max. długość pobytu dziecka w żłobku 10 godzin)
  • Bezpłatna realizacja terapii w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka zgodnie z zaleceniami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
  • Mechaniczna wentylacja obiektu stworzona z myślą o dzieciach alergicznych i dbająca o jakość powietrza w całym budynku
  • Przestronne, słoneczne i nowoczesne sale dydaktyczne oraz gabinety specjalistów
  • Przyjazne i estetyczne wyposażenie spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa
  • Własna kuchnia, gotująca codziennie świeże i zdrowe posiłki, zgodne z normami zdrowego żywienia, opracowujemy indywidualne diety: eliminacyjną, bezglutenową, bezlaktozową, itp.
  • Bogata oferta zajęć dla dzieci

DZIECIOM W ŻŁOBKU OFERUJEMY

• Opiekę wykwalifikowanej kadry
  • Opiekunki przeszkolone w zakresie udzielania pierwszej pomocy