„Słaby nauczyciel – odpada
Dobry nauczyciel – wyjaśnia
Bardzo dobry nauczyciel – demonstruje
Genialny nauczyciel – inspiruje”
William Arthur Ward

GRUPA KRASNOLUDKI

• Aneta Cuber
    Ukończyłam Medyczną szkołę Opiekunka Dziecięca. Jestem otwarta, odpowiedzialna oraz kreatywna. Moim priorytetem jest podwyższanie swoich kwalifikacji w kierunku profesjonalnej opieki nad dziećmi, w taki sposób, aby rozpoznawać nawet najmniejsze szczegóły dotyczące osiągnięć rozwojowych dziecka. Podchodzę bardzo indywidualnie do moich podopiecznych, ponieważ każde dziecko ma inny talent, zainteresowanie oraz co najważniejsze potrzeby. Praca z dziećmi to najwspanialszy prezent jaki dostałam od losu, a szczególnie te chwile gdy wchodząc do sali dzieci podbiegają i same od siebie przytulają mnie.
  • Emilia Ociepa

GRUPA JAGÓDKI

• mgr Partycja Misiak-Baszczyńska

Ukończyłam studia wyższe na kierunku Pedagogika Wychowanie Plastyczne na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Obecnie jestem uczennicą drugiego roku Szkoły Policealnej na kierunku Opiekunka Dziecięca, kończącej się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie Opiekun Małego Dziecka do pracy w przedszkolu i żłobku. Zależy mi na prawidłowej opiece nad dziećmi oraz na wspomaganiu ich wszechstronnego rozwoju. Pracę w żłobku traktuję jako realizację swojego powołania, a w swojej pracy bezpieczeństwo i dobro dzieci stawiam na pierwszym miejscu. Chciałabym aktywnie wspierać potencjał drzemiący w dzieciach, aby miały jak najwięcej pięknych i dobrych wspomnień z dzieciństwa. Bardzo lubię kontakt z dziećmi i myślę, że z wzajemnością.

• Barbara Lazar