Proszę czekać, trwa ładowanie zawartości strony.

„Słaby nauczyciel – odpada
Dobry nauczyciel – wyjaśnia
Bardzo dobry nauczyciel – demonstruje
Genialny nauczyciel – inspiruje”
William Arthur Ward

GRUPA GUMISIE

• Kamila Holewik
    Skończyłam 3-letnie studia na Uniwersytecie Śląskim na kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Obecnie konturuję studia podyplomowe na kierunku Surdopedagogika i Tyflopedagogika. Uśmiech dziecka jest dla mnie najważniejszy. W wolnym czasie oglądam filmy i czytam książki.
  • Weronika Sitek
    Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie na Wydziale Pedagogiki. Ukończyłam studia I stopnia na kierunku Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego. Jestem osobą niezwykle pogodną, zawsze uśmiechnięta i optymistycznie nastawioną do życia. Szybko nawiązuje kontakty z ludźmi. Praca z najmłodszymi jest nie tylko moim zawodem, ale przede wszystkim powołaniem i pasją. Przynosi mi ogromną radość i satysfakcję. Obserwowanie tego, jak dzieci pokonują nowe trudności, jak się zmieniają i rozwijają utwierdza mnie w tym przekonaniu.
  • Joanna Latocha
    Z wykształcenia pielęgniarka. Ukończyłam ATH w Bielsku-Białej, na wydziale Nauk o Zdrowiu. Po ukończeniu szkoły pracowałam na oddziale Pediatrycznym, gdzie uświadomiłam sobie, że praca z dziećmi wymaga wiele odpowiedzialności, ale równocześnie daje mnóstwo satysfakcji. Jestem osobą wrażliwą, uśmiechniętą, intercesje się sportem i fotografią.
  • mgr Karina Ćmich
    Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika resocjalizacyjna oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńczo- wychowawcza. Obecnie kontynuuję naukę na studiach podyplomowych z oligofrenopedagogiki. Jestem osobą empatyczną i wrażliwą. Kontakt z małymi dziećmi przynosi mi wiele satysfakcji i radości. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w jednym z najważniejszych etapów życia dziecka. W pracy stawiam na indywidualizm podejścia oraz kształtowanie prawidłowych postaw i nawyków swoich podopiecznych. Największym wyróżnieniem mojej pracy będzie zadowolenie dziecka, jego wszechstronny rozwój oraz satysfakcja jego rodziców.

GRUPA KRASNALE

• Anna Tomecka
    Ukończyłam studia licencjackie z zakresu Pedagogiki Terapeutycznej z Fizykoterapią Ruchową, oraz kurs na opiekuna w żłobku. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i dużo satysfakcji. Uwielbiam się troszczyć i zajmować dziećmi, to one sprawiają, że każdy dzień jest inny. W swojej codziennej pracy kieruję się dobrem i bezpieczeństwem dzieci Jestem osobą radosną, opanowaną oraz bardzo cierpliwą. Swój wolny czas uwielbiam spędzać razem z rodziną. Uwielbiamy długie spacery z psem i jazdę na rowerze.
  • mgr Partycja Misiak-Baszczyńska
    Ukończyłam studia wyższe na kierunku Pedagogika Wychowanie Plastyczne na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Obecnie jestem uczennicą drugiego roku Szkoły Policealnej na kierunku Opiekunka Dziecięca, kończącej się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie Opiekun Małego Dziecka do pracy w przedszkolu i żłobku. Zależy mi na prawidłowej opiece nad dziećmi oraz na wspomaganiu ich wszechstronnego rozwoju. Pracę w żłobku traktuję jako realizację swojego powołania, a w swojej pracy bezpieczeństwo i dobro dzieci stawiam na pierwszym miejscu. Chciałabym aktywnie wspierać potencjał drzemiący w dzieciach, aby miały jak najwięcej pięknych i dobrych wspomnień z dzieciństwa. Bardzo lubię kontakt z dziećmi i myślę, że z wzajemnością.
  • Aneta Cuber
    Ukończyłam Medyczną szkołę Opiekunka Dziecięca. Jestem otwarta, odpowiedzialna oraz kreatywna. Moim priorytetem jest podwyższanie swoich kwalifikacji w kierunku profesjonalnej opieki nad dziećmi, w taki sposób, aby rozpoznawać nawet najmniejsze szczegóły dotyczące osiągnięć rozwojowych dziecka. Podchodzę bardzo indywidualnie do moich podopiecznych, ponieważ każde dziecko ma inny talent, zainteresowanie oraz co najważniejsze potrzeby. Praca z dziećmi to najwspanialszy prezent jaki dostałam od losu, a szczególnie te chwile gdy wchodząc do sali dzieci podbiegają i same od siebie przytulają mnie.
 GRUPA SMERFY
  • Klaudia Sitek
    Jestem aktualnie na trzecim roku studiów licencjackich na kierunku Oligofrenopedagogiki oraz Arteterapii na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Moim marzeniem od zawsze była praca z dziećmi najmłodszymi. Każdy dzień spędzony z nimi utwierdza mnie w przekonaniu, że to był naprawdę mój dobry wybór. Jestem osobą twórczą, o ciepłym usposobieniu. Wierzę w to, iż dzieci poprzez zabawę i poznawanie świata rozwijają własną osobowość i charakter. Obserwacja tego procesu jest dla mnie źródłem wielkiej przyjemności, a uśmiech dziecka to dla mnie najlepsza nagroda za codzienny wysiłek.