Proszę czekać, trwa ładowanie zawartości strony.

„Słaby nauczyciel – odpada
Dobry nauczyciel – wyjaśnia
Bardzo dobry nauczyciel – demonstruje
Genialny nauczyciel – inspiruje”
William Arthur Ward

GRUPA ZDOBYWCY

• Aneta Cuber
    Ukończyłam Medyczną szkołę Opiekunka Dziecięca. Jestem otwarta, odpowiedzialna oraz kreatywna. Moim priorytetem jest podwyższanie swoich kwalifikacji w kierunku profesjonalnej opieki nad dziećmi, w taki sposób, aby rozpoznawać nawet najmniejsze szczegóły dotyczące osiągnięć rozwojowych dziecka. Podchodzę bardzo indywidualnie do moich podopiecznych, ponieważ każde dziecko ma inny talent, zainteresowanie oraz co najważniejsze potrzeby. Praca z dziećmi to najwspanialszy prezent jaki dostałam od losu, a szczególnie te chwile gdy wchodząc do sali dzieci podbiegają i same od siebie przytulają mnie.
  • Jolanta Rzeszut
    Z zawodu jestem dyplomowaną opiekunką dziecięcą. Miałam przyjemność pracować z dziećmi ze specjalnymi potrzebami oraz dziećmi  opuszczonych i w ośrodkach interwencyjnych. Chciałabym dać „Małym Pasjonatom” jak najwięcej radości i uśmiechu na buźkach. Myślę, że największą satysfakcją z bycia opiekunem żłobkowym jest uśmiech dziecka. Chcąc się dalej rozwijać, by móc jak najlepiej wykonywać swoją pracę, zamierzam podjąć studia pedagogiczne na US w Cieszynie.
  • mgr Karina Ćmich (urlop)
    Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika resocjalizacyjna oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńczo- wychowawcza. Obecnie kontynuuję naukę na studiach podyplomowych z oligofrenopedagogiki. Jestem osobą empatyczną i wrażliwą. Kontakt z małymi dziećmi przynosi mi wiele satysfakcji i radości. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w jednym z najważniejszych etapów życia dziecka. W pracy stawiam na indywidualizm podejścia oraz kształtowanie prawidłowych postaw i nawyków swoich podopiecznych. Największym wyróżnieniem mojej pracy będzie zadowolenie dziecka, jego wszechstronny rozwój oraz satysfakcja jego rodziców.

GRUPA ODKRYWCY

• mgr Partycja Misiak-Baszczyńska
    Ukończyłam studia wyższe na kierunku Pedagogika Wychowanie Plastyczne na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Obecnie jestem uczennicą drugiego roku Szkoły Policealnej na kierunku Opiekunka Dziecięca, kończącej się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie Opiekun Małego Dziecka do pracy w przedszkolu i żłobku. Zależy mi na prawidłowej opiece nad dziećmi oraz na wspomaganiu ich wszechstronnego rozwoju. Pracę w żłobku traktuję jako realizację swojego powołania, a w swojej pracy bezpieczeństwo i dobro dzieci stawiam na pierwszym miejscu. Chciałabym aktywnie wspierać potencjał drzemiący w dzieciach, aby miały jak najwięcej pięknych i dobrych wspomnień z dzieciństwa. Bardzo lubię kontakt z dziećmi i myślę, że z wzajemnością.
  • Marta Oślizło
    Mam wykształcenie policealne i ukończyłam kurs opiekuna w żłobku. Dotychczas kilka lat procowałam jako niania. W pracy z dziećmi fascynuje mnie możliwość obserwacji ich rozwoju oraz wyjątkowa indywidualność, którą charakteryzuje się każdy z naszych podopiecznych. Dzięki dużej cierpliwości i życiowemu doświadczeniu z przyjemnością prowadzę ich przez proces poznawania  świata. Prywatnie jestem duszą artystyczną – co również wykorzystuję w codziennych zajęciach z maluchami.
 GRUPA TUPTUSIE
  • Joanna Wichtowska
    Z wykształcenia pielęgniarka. Ukończyłam ATH w Bielsku-Białej, na wydziale Nauk o Zdrowiu. Po ukończeniu szkoły pracowałam na oddziale Pediatrycznym, gdzie uświadomiłam sobie, że praca z dziećmi wymaga wiele odpowiedzialności, ale równocześnie daje mnóstwo satysfakcji. Jestem osobą wrażliwą, uśmiechniętą, intercesje się sportem i fotografią.
  • Katarzyna Wojewodzic