Proszę czekać, trwa ładowanie zawartości strony.

„Słaby nauczyciel – odpada
Dobry nauczyciel – wyjaśnia
Bardzo dobry nauczyciel – demonstruje
Genialny nauczyciel – inspiruje”
William Arthur Ward (1921-1994)

GRUPA SÓWKI

• mgr Ewelina Sternadel
    Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Edukacja Początkowa i Terapia Pedagogiczna Dzieci ze Specyficznymi Trudnościami w Uczeniu się. Jestem pasjonatką edukacji jako formy nieustannego uczenia się i rozwoju. W pracy z dziećmi stosuję metody oparte na doświadczaniu świata przez dziecko w myśl sentencji Konfucjusza – „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”.
  • mgr Barbara Lapczyk
    Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Warszawie na kierunku Pedagogika Pracy. Obecnie kontynuuję studia podyplomowe na kierunku Edukacja elementarna-wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. W przedszkolu „Mali Pasjonaci” zaczęłam pracę od października 2018 roku. Moim zdaniem przedszkole to miejsce, gdzie dzieci czują się bezpieczne i szczęśliwe, gdzie panuje atmosfera szacunku i akceptacji, gdzie każdy czuje się ważny i potrzebny. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim miłością do dziecka i wiarą w każde z nich. Staram się aby każde dziecko miało prawo do uśmiechu, do samodzielności, do wiary w siebie, miało prawo do błędu i prawo do sukcesu.
  • mgr Kamila Holewik
    Z wykształcenia surdo- i tyflopedagog. Jestem w trakcie studiów magisterskich na Uniwersytecie Ślaskim, na kierunku wychowanie przedszkolne z wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka. Uśmiech dziecka jest dla mnie największym podziękowaniem za pracę. Wolny czas spędzam chętnie z rodziną, a także jako wolontariusz pomagam zwierzętom.
  • mgr Marcelina Łakota (urlop)
    Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Resocjalizacja z profilaktyką społeczną oraz studia magisterskie o kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Podczas pracy z dziećmi przekonałam się, że już od najmłodszych lat można na wiele sposobów wykorzystywać potencjał małego człowieka, wpływając tym samym na jego rozwój w każdej sferze. W pracy z dziećmi staram się w ciekawy sposób umożliwiać im odkrywanie świata, doskonalić ich zmysły oraz wspierać w dążeniu do celu. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję osobistą oraz wiele radości, szczególnie gdy z dnia na dzień widzę efekty.

GRUPA LISKI

• mgr Anna Wądołowska
    Ukończyłam studia licencjackie ze specjalnością Wychowanie przedszkolne i opieka nad dzieckiem do lat 3 oraz studia magisterskie z zakresu edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3. Moja praca jest dla mnie spełnieniem marzeń, a pomaganie, nakierowywanie i wspieranie dzieci w rozwoju i poznawaniu nowych rzeczy daje mi dużą satysfakcję. Staram się, aby poznawały one świat wszystkimi zmysłami i rozwijały swoją kreatywność i otwartość. Pragnę, aby dziecko czuło się wyjątkowe i szczęśliwe, a rodzic dumny. Na co dzień wzbogacam swoją wiedzę poprzez udział w warsztatach oraz kursach przydatnych do pracy z maluszkami
  • Marzena Czuwała
    Mam na imię Marzena i pracuje w przedszkolu jako pomoc nauczyciela. Pracowałam wcześniej w Gminnym Przedszkolu Zebrzydowice oddz. Kaczyce i pokochałam ten rodzaj pracy:) Mam czwórkę własnych dzieci, wiec w dużym stopniu ułatwiło mi to rozpoznawanie potrzeb maluszków, które niejednokrotnie nie potrafią wyrazić tego słowami. Bardzo kocham zajmować się dziećmi, realizuje się ułatwiając im przebrnięcie przez trudny dla nich okres-rozłąki z rodzicami. Próbuję stworzyć im namiastkę ciepła i miłości rodzicielskiej. Będę się starała, aby dzieci z radością i ufnością spędzały ten czas w przedszkolu, pomagając w podstawowych czynnościach jak i w wykonywaniu prac pomocnych w ich rozwoju.
  • mgr Klaudia Kurasz
  • mgr Aneta Otremba (urlop)
    Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Praca w przedszkolu sprawia mi wiele radości oraz satysfakcji. Rozłąka z rodzicem dla dziecka bywa bardzo trudna, dlatego każdego dnia staram się, aby atmosfera w naszej grupie była przyjemna, radosna oraz pełna ciepła i szacunku. Zależy mi na tym, aby „nasze” maluchy chętnie przychodziły do przedszkola oraz wracały z niego z uśmiechem na twarzy.

GRUPA JEŻYKI

• Weronika Sitek
    Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie na Wydziale Pedagogiki. Ukończyłam studia I stopnia na kierunku Zintegrowanej Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego. Jestem osobą niezwykle pogodną, zawsze uśmiechnięta i optymistycznie nastawioną do życia. Szybko nawiązuje kontakty z ludźmi. Praca z najmłodszymi jest nie tylko moim zawodem, ale przede wszystkim powołaniem i pasją. Przynosi mi ogromną radość i satysfakcję. Obserwowanie tego, jak dzieci pokonują nowe trudności, jak się zmieniają i rozwijają utwierdza mnie w tym przekonaniu.
  • Mirela Kowalczuk