Imprezy Okolicznościowe

Z wielka przyjemnością zorganizujemy dla Państwa imprezę okolicznościową, zarówno firmową jak i rodzinną.

W czasie każdej imprezy zapewniamy odpowiedni wystrój, starannie skomponowane menu oraz profesjonalną obsługę.  Do dyspozycji naszych gości mamy 2 klimatyzowane sale wraz z wyposażeniem.

Szczególnym powodzeniem cieszą się przyjęcia rodzinne, np. komunie w rodzinnym gronie, chrzest czy urodziny wśród najbliższych, które sprzyjają spotkaniom przy wspólnym stole w przyjemnej atmosferze.

Naszym najmłodszym gościom z miłą chęcią przygotujemy przyjęcie urodzinowe dla kolegów i koleżanek z przedszkola czy szkoły . Podczas 2 godzinnej zabawy zapewniamy wspaniałą zabawę z animatorem, który dołoży wszelkich starań, aby ten dzień na długo pozostał w pamięci wszystkich dzieci.

Zapraszamy do kontaktu, celem otrzymania szczegółowej oferty.

email: kontakt(at)przedszkolemalipasjonaci.pl